AkbukRehberim'e Hoş Geldiniz

Dimder Özel Konseri Akbüklüleri Geçmişe Götürdü

DİMDER (Didim Müzik Derneği)’nin özel konseri Akbük’lüleri özellikle belli bir yaşın üzerindeki dinleyenlerini geçmişe götürerek anılarını tazeletti.

17 HAZİRAN 2012 Pazar günü Akbük tören alanında verilen konsere yoğun ilgi oldu. Yaklaşık 500 kişinin dinlediği konserde Tango ve Vals şarkıları söyleyen sanatçılar, Akbük’lüleri ve yazlıkçı konukları eskilerde kalmaya başlamış şarkılarla geçmişe, yeni şarkılarlada yaşanmışa götürüp, anılarını tazeletti.

Şef Seher GİRAY’ın yönettiği, Koro ve Solo şarkılarla katılanlara müzik ziyafetinin çekildiği konserde birinci bölümü valsler, ikinci bölümü Tangolar dan oluşan şarkılar oluşturdu.

Konsere konuk sanatçı olarak katılan Serdar KAŞIKÇILAR ve A.Kadri RİZELİ’nin düetleri ile coşan Akbük’lüler, daha sonra Belediye Başkanı SANDALCI ve Eşinin de sahnede katıldığı koro eşliğinde şarkılar söyleyerek, gece geç saatlere kadar eğlendiler.

Konsere Akbük Belediye Başkanı Mehmet Erçin SANDALCI ve Eşi Nesrin SANDALCI, Didim Emniyet Müdürü Uğur ÇAYLAK ve Eşi, Akbük Belediye Meclis üyelerinden Mustafa DEMİRBAŞ, Mehmet AVCI katıldı.

Konser sonunda Belediye Başkanı Mehmet Erçin SANDALCI;” Akbük’te yaz etkinliklerinin ilki olan etkinliklerimize, DİMDER Konseri ile başladık. Sezon boyunca çeşitli konserler ve etkinliklerle hizmetlerimiz devam edecek. Bugün burada bizlere yaşattığınız ve hoşça vakit geçirttiğiniz için Başta sayın Şef Seher GİRAY Hanımefendi olmak üzere tüm sanatçı dostlarımıza, konseri izlemeye gelen konuklarıma ve Tüm Akbük’lülere teşekkür ediyorum. Bir başka zaman bir başka konserde yine birlikte olmak dileğiyle.” Diyerek Şef Seher GİRAY’a ve konuk sanatçılara Emniyet Müdürü Uğur ÇAYLAK ile birlikte birer buket çiçek verdi.

Akbük Pina Emlak-İnşaat
Akbük Pina Emlak-İnşaat
Akbük Palmiye Pastanesi