AkbukRehberim'e Hoş Geldiniz

Akbük Türkan Saylan Kültür Merkezinde Stendap Gösterisi

Akbük Türkan SAYLAN Kültür Merkezinde 16 ARALIK Cuma akşamı saat 20.00 da “Hücrelerime Sahip Olabilirsin Ama Ruhuma Asla” isimli stendap gösterisi ile yakalandığı Lenfoma (Lenf Kanseri) ni ti’ye alan ve yaşamın her ne olursa olsun yaşanası bir hak olduğunu vurgulayan Tiyatro ve Stendap sanatçısı Emrah ÇAMDERELİ, yaklaşık bir saatlik gösterisi ile Akbük’lüleri güldürdü.


Hastalıkla savaşmak yerine sevişmeli, ondan korkmak yerine Ti’ye alıp yaşamaya devam etmeli, yaşamın pozitif yönlerini alarak, bunun gibi birçok hastalığın yenilebileceğini önemli olanın hayatı ve yaşamayı sevmek olduğunu mizahi dille anlatarak izleyicilere yaşamın bu yüzünü göstermeye çalıştı.

Akbük Belediye Başkanı Mehmet Erçin SANDALCI ve Eşi Nesrin SANDALCI, Belediye Meclis Üyesi Selma ÜNLÜ ve yaklaşık 30 kişinin katıldığı gösteri sonunda Başkan SANDALCI bir buket çiçek vererek, sanatçıyı kutladı.


Sık sık alkışlanan sanatçı izleyicilerden tam not aldı. Program sonunda Stendap sanatçısı Emrah ÇAMDERELİ’nin hazırlamış olduğu ve izleyicilerden duygu ve düşüncelerini yazmasını istediği deftere katılımcılar bu isteği yerine getirdi.

Akbük Pina Emlak-İnşaat
Akbük Pina Emlak-İnşaat
Akbük Palmiye Pastanesi