AkbukRehberim'e Hoş Geldiniz

Akbük Kütüphanesinde Resim Sergisi

Akbük Sanat Evi ve Kütüphanesi (Eski Kilise)’nde 16 TEMMUZ Pazartesi günü Ressam Fatma AKKUŞ’un İlk Kişisel resim sergisi açıldı...........

Açılışı Akbük Belediye Başkanı Mehmet Erçin SANDALCI’nın şehir dışında olması nedeniyle, Meclis üyesi Mustafa DEMİRBAŞ’ın yaptı. Sergi yaklaşık 10 gün süreyle ziyaretçilere açık kalacak.

Halkın beğenisine sunulan sergide 36 adet resim sergilenmekte olup, isteyen sanatseverlerin bu tablolardan satın alabilecek ve sergi sonunda satın aldıkları tabloları götüre bilecekler.

Ressam Fatma AKKUŞ Denizli doğumlu olup bankacılık sektöründen emekli olduktan sonra, yine Denizli’de Devlet Güzel Sanatlar galerisinin resim kurslarına katıldı. 2004 yılından sonra Günaydın Sanat galerisinin kurslarına halen devam etmekte olan sanatçı, çeşitli şehirlerde dahil olarak 12 ayrı karma sergilere katıldı. Akbük’te açtığı bu sergi Akkuş’un ilk Kişisel sergisi.

Resimleri izlemeye gelen sanatsever Akbük`lülerin beğenisini alan tablolardan bir adette Başkan Vekili Mustafa DEMİRBAŞ Satın alarak ressam sanatçıya destek oldu.

Akbük Pina Emlak-İnşaat
Akbük Pina Emlak-İnşaat
Akbük Palmiye Pastanesi