AkbukRehberim'e Hoş Geldiniz

Akbük Belediyesi Yaz Konserlerinde Türkü Gecesi

Akbük Belediyesinin yaz konserleri, halkın yoğun katılımı ve ilgisi ile devam ediyor.

20 Ağustos Cumartesi günü saat 21.30 da, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü, İzmir Devlet Türk Dünyası Dans ve Müzik Topluluğu eşliğinde, türkülere ses ve yorumları ile hayat veren Sanatçılar, Gülseren AYGÜN ve Sedat HAZAR Kumkent anfi tiyatroda unutulması zor bir konser verdiler.

Yorumlarıyla ve oyunları ile halkı coşturan, onlarla birlikte Türküler söyleyip oyunlar oynayan sanatçılar geç vakitlere kadar konukları eğlendirdiler.

Konsere Akbük Belediye Başkanı Mehmet Erçin SANDALCI ve eşi Nesrin Sandalcıda katılarak halkın arasından izlediler. Zaman zaman onlarda sanatçılara sesleri ile eşlik ettiler. Konsere ayrıca Belediye Meclis Üyeleri Kadir TAŞLIDERE ve Mustafa DEMİRBAŞ da katıldı.

Konser sonunda sanatçılara buket çiçek veren Belediye Başkanı Mehmet Erçin SANDALCI; “Sesinize, yüreğinize sağlık. Bizler bu güzel yaz akşamında sizlerin güzel yorumunuzla hoşça vakit geçirdik. Ben Akbük`lü dostlarım adına sizlere teşekkür ediyor, tekrar konuğumuz olarak bizlerle birlikte olmanızı bekliyoruz.” diyerek sanatçılara teşekkür etti.

Akbük Pina Emlak-İnşaat
Akbük Pina Emlak-İnşaat
Akbük Palmiye Pastanesi